تبلیغات
کانون فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
نرم افزار محاسبات مهندسی ساخت و تولید

این نرم افزار را خودم برای انجام محاسبات مربوط به ماشینهای ابزار نوشتم كه از طریق آن میتوانید محاسباتی نظیر بدست آوردن زمان مورد نیاز برای انجام عملیاتهای ماشینكاری از جمله تراشكاری , مخروط تراشی , سنگ زنی , فرزكاری , صفحه تراشی, محاسبات راه اندازی ماشین مانند سرعت , دور, پیشروی, نسبتهای قطر و سرعت فولیها و چرخدنده های واسطه را براحتی انجام دهید و همچنین میتوانید انواع هزینه های تولید جیگ و فیكسچر را بدست آورید .

برای دانلود نرم افزار و خواندن بقیه مطلب  بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

 

نسخه 1 این نرم افزار كه یك فرم از آن را درصفحه اصلی ملاحظه كردید , شامل محاسبات زمان مورد نیاز عملیاتهای مختلف روتراشی و پیشانی تراشی در ماشینهای تراش میباشد, و همچنین به همراه كدهای ماشین تراش CNC با كنترل فیلیپس میباشد . این نرم افزار را برای دانلود قرار داده ام كه برای اجرای این نرم افزار باید دارای windows xp باشید و همچنین نرم افزارهای microsoft office 2003  (فقط 2003) را بر روی كامپیوتر خود نصب كنید.

من در حال كار بر روی نسخه های دیگر این نرم افزار هستم كه در صورت كامل شدنشان , برایتان فقط از طریق ایمیلتان ارسال خواهم كرد . در صورتی كه تمایل دارید نرم افزارهای بعدی را برایتان ارسال كنم ایمیل خود را به همراه نامتان در قسمت نظر خواهی وارد كنید ( لطفا در قسمت متن نظر وارد كنید نه در قسمت ایمیل) تا در اسرع وقت برایتان ارسال شود .

در ضمن آدرس اینترنتی یك شركت تولید انواع نرم افزارهای سفارشی ( هر نرم افزاری كه مورد نظر شما میباشد ) را در زیر لینك كردم , كه توسط آنها میتوانید كارخانه یا شركت خود را به سیستمهای نرم افزاری مجهز كنید یا اینكه برای خود یك نرم افزار جامع محاسباتی خاص فن و حرفه ی خود طراحی كنید .

امیدوارم این نرم افزار بتواند به عزیزانی كه در رشته ی ساخت و تولید تحصیل كرده اند كمك كند و امیدوارم كه نظرهای خود را در راستای پیشرفت این نرم افزار برایم ارسال كنید . در ضمن در صورت بروز مشكلی در اجرای آن حتما با من تماس بگیرید .

برای دانلود نرم افزار بر روی اینجا کلیک کنید| نظرات ( )

به اشتراک بگذارید :

 

ارسال شده توسط : بسیجی در تاریخ : یکشنبه 3 خرداد 1388 و ساعت : 11:53 ق.ظ
مرتبط با موضوع :
Display Pagerank